III.třída: KOVÁŘOV B - ZÁHOŘÍ B 0:2

BÉČKO PŘIVEZLO CENNÉ 3 BODY

V dalším utkání se představil náš "B" tým v Kovářově k utkání se vždy dobře připravenou místní rezervou. Utkání za slunečného počasí mělo vyrovnaný průběh. V prvním poločase měli trochu více na kopačkách míč hosté, ale několik pohledných akcí se nepodařilo dotáhnout k brankovému úspěchu. Rovněž hráči Kovářova, kteří vyráželi do rychlých protiútoků předváděli pohledný fotbal, ale míč končil většinou na výtečně hrající obraně Záhoří nebo v náruči brankáře Kápla.

Ve druhém poločase zvýšili hosté svůj tlak, ale přímý kop P.Kápla ml. ani možnosti Černého brankou neskončily. Urodilo se až po akci V.Volfa, kdy ve vápně zahrál hráč Kovářova míč rukou a z následné penalty se Řehoř nemýlil - 0:1.

Po obdržené brance zvýšili domácí na obrátkách, dostali se k několika nebezpečným střelám a mnoha rohovým kopům. Hosté spoléhali na brejky. A právě z této situace se podařilo Černému již v nastaveném čase zvýšit na konečných 0:2.

Hráči Záhoří si tak po dvou prohrách připsali 3 body, pochvalu si za předvedený výkon zaslouží celý tým.

Sestava Záhoří: M.Kápl - Reindl, J.Volf, P.Kápl st., Jána - Řehoř, P.Kápl ml., M.Volf - Železný (75.Smetana), Černý, V.Volf (82.R.Matějček)

Branky: 67. Řehoř z pen., 90 (+2) Černý

ŽK: 0:1 (J.Volf)        ČK: -        Diváků: 70        Rozhodčí: Měchura