I.B třída: Záhoří - Temelín 0:2

NENAŠLI  RECEPT  NA  POSLEDNÍ  TÝM  SOUTĚŽE

Záhoří -  V rámci fotbalové soutěže krajské I. B třídy měli fotbalisté Sokola Záhoří za soupeře mužstvo Temelína.

SOKOL  ZÁHOŘÍ  -  SLAVOJ  TEMELÍN  0 : 2   (0 : 0)

Utkání mělo slavnostní ráz, poprvé v historii obou klubů se fotbalisté Temelína představili záhořským divákům. Domácí se střetli s celkem, který od začátku soutěžního ročníku okupuje poslední post v tabulce a získal pouhý bod. Bojovní hosté se však mohli poprvé v celé sezoně radovat z vítězství.

Trenér Zdeněk Hůla: Tento zápas se mi hodnotí velice těžko. V duelu, který nás měl zvednout, jsme po půli propadli na celé čáře. Nevyzráli jsme na poslední celek soutěže. U mě panuje veliké zklamání nad výkony většiny našich hráčů. Hůře než ve druhém poločasu tohoto veledůležitého utkání totiž naši fotbalisté už snad hrát ani nemohli. Po změně stran se moji svěřenci sesypali, vyklidili střed hřiště a hosté toho náležitě využili. Po úvodním gólu přidali za sedm minut druhý gól. Přitom do přestávky jsme měli dvě obrovské šance, které nebyly gólově využity a předurčily jsme tak průběh druhé půle. Dostali jsme dva zbytečné góly a bylo po zápase. Na dotaz, proč tomu tak je, jen pokrčil rameny. „To nechápu, máme v týmu spoustu zkušených hráčů a těm by se tohle stávat nemělo. Koho bych měl vyzdvihnout? Snad jen výkon obránce Sádla, který po celý zápas příkladně bojoval, u ostatních už to byla bída. Pokud budeme v dalších utkáních takto bojovat, tak nás nic radostného nečeká.“

Branky: Lísner, Tresl

Rohy: 3 : 4, ŽK 0 : 2 (M. Jaroš, Lísner)

Rozhodčí: Hovorka – Frček, Sajtl – delegát Pávec.

Záhoří: Řeřicha – Michal Kvěch, Sádlo, Hrubý, Fučík – D. Sochor (46. Hendrych), Ciboch, T. Kápl, Javůrek (72. Kouřimský) – Sup, Martin Kvěch, trenér Zdeněk Hůla.

Temelín: Cihla – Novák, Varnay, Pešek – Hrdina (70. Pojer) – Říha (81. Haluška), Vojík, Lísner, M. Jaroš – J. Jaroš, Tresl, trenér Hrdina.