I.B třída: Sokol Záhoří - Mladá Vožice

ZÁHOŘÍ  VSTOUPILO  DO  NOVÉ  SEZÓNY  REMÍZOU

TJ SOKOL  ZÁHOŘÍ  -  SOKOL  MLADÁ  VOŽICE    2 : 2      (0:1)

Vstup do soutěže je vždy důležitý, míní trenér Záhoří Petr Kápl a dodává: „Musím hráčům poděkovat za předvedený výkon. Věděli jsme, že soupeř má kvalitní kádr, a podle mého názoru bude atakovat nejvyšší příčky. V zápase náš tým dvakrát prohrával a pokaždé se mu podařilo vyrovnat. Dlouho se hrálo bez branek a až v závěru první půle naši hráči ve středu pole ztratili míč. Přišel rychlý brejk soupeře a po chybě naší defenzivy zprava nekrytý Dušek skóroval. V úvodu druhé půle jsme začali hrát aktivněji a odměnou byl vyrovnávací gól. Jeden z obránců soupeře fauloval ve vápně a nařízenou penaltu Sup s přehledem proměnil. Nerozhodný stav však vydržel jen devět minut a hosté opět vedli. Zase jsme propadli v obranné činnosti a M. Kříženecký poslal soupeře do vedení. Naši hráči bojovali dál a jejich snaha vyústila v závěru utkání ve vyrovnávací gól zásluhou Krejčiříka. Naši hráči zápas poctivě odpracovali, a tak remíza s kvalitním soupeřem  je pro nás úspěchem.“

Branky: Sup (penalta), Krejčiřík – Dušek, M. Kříženecký

Rohy: 3 : 4

ŽK: 3 : 1 (Martin Kvěch, Krejčiřík, Sup – Mareš)

Rozhodčí: Frček – Mráz, Kalina, 41 diváků

Záhoří: Řeřicha – Jakub Volf (69. Sova), Sádlo, Pavel Kápl ml., Michal Kvěch – Sup, Ciboch, Krejčiřík, Blažek – Martin Kvěch (85. M. Sochor), Železný (77. Hendrych), trenéři Petr Kápl a Zdeněk Hůla.

Mladá Vožice: Balík – Malík (59. Zelenka), P. Kukla, Krch, Schorný – Š. Kukla, Bíba, Mareš, L. Kříženecký (10. M. Kříženecký) – Písařík, Dušek (73. Svátek), trenér Pavel Břenda.