I.B TŘÍDA - TJ SOKOL MLADÁ VOŽICE - TJ SOKOL ZÁHOŘÍ "A"

POSLEDNÍ  ZÁPAS  FOTBALISTŮ  V TÉTO  SEZONĚ

TJ  SOKOL  MLADÁ  VOŽICE  -  TJ  SOKOL  ZÁHOŘÍ    6 : 1   (3 : 0)

Definitivní tečku v tomto soutěžním ročníku udělalo utkání v rámci krajské fotbalové I. B hrané v Mladé Vožici, kde se střetli domácí fotbalisté s týmem Záhoří. Ani v posledním duelu v tomto soutěžním ročníku fotbalisté na půdě soupeře nebodovali, naopak jim soupeř na cestu domů přibalil půltucet gólů. Domácí začali aktivně a na první gól diváci dlouho nečekali. Ten přišel už v 8.min. a nastartoval domácí k brankostroji, který vyústil v pořádný debakl. Jako první se trefil do záhořské sítě Mareš. Vstup do zápasu domácím náramně vyšel, jejich hráče úvodní branka uklidnila a ti  přidali v 17. min. další gól. Po závaru před Řeřichovou brankou se přesně k tyči trefil Kříženecký –  2 : 0. Pak se domácím hrálo dobře, měli převahu, ale Břenda ani Dušek ze svých šancí nadali. Ve 33. min. zaznamenali domácí třetí gól, když se Mareš prosmýkl mezi dvěma bránícími hráči a nedal Řeřichovi šanci vyniknout – 3 : 0. Záhořští moc šancí do půle neměli a z té jediné, kterou si vypracovali, Jakub Volf bránu Mladé Vožice netrefil. To domácí byli ke čtvrtému gólu daleko blíž, naštěstí pro hosty Kříženecký z výhodné pozice Řeřichovu branku netrefil. I druhý poločas se podobal tomu prvnímu jako vejce vejci. Domácí byli na koni a v 58. min. se nádherně trefil Krch – 4 : 0. Fotbalisté Záhoří po čtvrtém gólu zřejmě zjistili, že nemají co ztratit a pustili se s vervou do útočení. A výsledek se dostavil záhy. V 60. min. získali výhodu rohového kopu a po jeho provedení Martin Kvěch snížil na 4 : 1. Odpověď domácích byla rychlá a v 62. min. už to bylo zase o čtyři góly. Brankář Řeřicha vyrazil střelu Kříženeckého, ale při Duškově dorážce už neměl šanci zakročit – 5 : 1. Za tři minuty si vypracovali jedinečnou možnost ke skórování i hosté. Jakub Volf obešel jednoho z bránících hráčů, jenže jeho tvrdou ránu zastavila tyč, dostal se i k dorážce, ale trefil domácího obránce. V 68. min. měli domácí další štěstí, když D. Sochor nádherně vypálil, ale opět trefil tyč branky Mladé Vožice. Konečnou podobu výsledku přinesla 70. min., to si domácí zakombinovali, na konci nádherné kombinace byl Břenda, který uzavřel účet celého utkání – 6 : 1. Posledních dvacet minut se už hrál takový nelíbivý fotbal, útoky se střídali od branky k brance, ale většinou jen od vápna k vápnu a ani jeden tým si vyloženou šanci nevytvořil. Fotbalisté Mladé Vožice neoddiskutovatelně a jasně zvítězili.