I.B TŘÍDA: FC CHYŠKY - SOKOL ZÁHOŘÍ "A"

NA  HŘIŠTI  V CHYŠKÁCH  SE  DIVÁCI  GÓLŮ  NEDOČKALI

FC  CHYŠKY  -  SOKOL  ZÁHOŘÍ "A"  0:0 (0:0)

"Sehráli jsme druhé podzimní okresní derby, které bylo z naší strany mnohem vydařenější než to v Sepekově." říká trenér Záhoří Petr Kápl. "Za předvedený výkon si naši fotbalisté zaslouží absolutorium a musím jim poděkovat. Všichni bojovali, seč jim síly stačily, ale byla z toho jen remíza. Škoda, tentokrát jsme si zasloužili vyhrát.  Pokud jde o šance, řekl bych, že v tomto směru jsme domácí předčili, naši fotbalisté měli více šancí." usoudil záhořský kouč. "Měli jsme raketový nástup do zápasu, vytvořili si tři vyložené šance, které naše mužstvo neproměnilo. Pokud by moji svěřenci vedli v desáté minutě o dva góly, nemohli by se domácí divit. Štěstí se k nám trochu obrátilo zády. Za prvních dvacet minut jsme domácí pustili snad jen jednou za polovinu hřiště. Soupeř náš nápor přečkal a hrozil hlavně ze standardních situací a rohů. Ty jsme zodpovědně ubránili a nedovolili tím domácím skórovat. Ti měli v závěru utkání dvě velké šance, které zlikvidoval brankář Řeřicha za pomoci svých spoluhráčů. Byl to nejlepší podzimní výkon našich fotbalistů. Pokud naši hráči budou takovým způsobem přistupovat k dalším zápasům, a přidáme v koncovce, začneme už konečně bodovat." uzavřel hodnocení derby Petr Kápl.

Rozhodčí: Petričák - Toucha, Matyš

ŽK: 2:1 (Kukač, Turek - Krejčiřík)

Rohy: 10:0

Diváci: 80

Chyšky: Krause – Čapek, Vaverka, Vačlena, Barda – Lívanec, Kukač, Kosík, Souček – Turek, Brož. Trenér: Bohuslav Hanus.

Záhoří: Řeřicha – Pavel Kápl ml., Sova, Sádlo, Michal Kvěch – Jakub Volf (46. Hanus), CIboch, Kunt, Krejčiřík, Sup – Blažek. Trenéři: Petr Kápl a Zdeněk Hůla.