11.KOLO: ZÁHOŘÍ "B" - HRADIŠTĚ "B" - 0:1 (0:1)

____________________________________

10.KOLO: ALBRECHTICE "B" - ZÁHOŘÍ "B" - 4:1

--------------------------------------------

9.KOLO: ZÁHOŘÍ "B" - KRÁLOVA LHOTA  - 1:1 (1:0)

Na hřišti v Záhoří se představil tým s ambicemi na postup - Králova Lhota. Utkání začali ovšem aktivněji domácí a již v 10.minutě se jim podařilo vstřelit po pohledné akci branku, kdy šel míč po ose M.Volf, Řehoř, R.Opava, Černý a posledně jmenovaný hlavičkou nedal brankáři hostí šanci - 1:0. Tlak domácích pokračoval asi do 30.minuty.,kteří své další možnosti neproměnili. Poté se v 36.minutě podařilo hostům šťastně vyrovnat, kdy nechal Řehoř před brankářem domácích Lepičem osamoceného Jakše a bylo vyrovnáno - 1:1.  Ve druhém poločae měli míč více na kopačkách hráči hostí, ovšem ani jednomu týmu se již branku vstřelit nepodařilo. Utkání tedy skončilo spravedlivou dělbou bodů.

Sestava Záhoří "B": Lepič - Jána (87.Bílý), J.Volf, Souček, Hendrych - Volf M., Řehoř, Opava (74.Smetana), R.Matějček - P.Kápl ml.(68.Reindl), Černý,

Rozhodčí: Matyš         Diváků: 30

Branka Záhoří: Černý    ŽK: Souček, Volf J.

_________________________________________

8.KOLO: ZÁHOŘÍ "B" - SK OSLOV  - 3:2 (2:1)

Do utkání lépe vstoupili domácí, po centru Řehoře a následné hlavičce R. Opavy šli do vedení 1:0. Za hosty snížil dorážkou po rohovém kopu hostí Němec 1:1. Do šaten šli ovšem s jednobrankovým vedením hráči záhořské rezervy poté, co se ve vápně šikovně uvolnil R. Opava a P.Kápl ml. nekompromisně zavěsil - 2:1. Ve druhém poločase se střídaly šance na obou stranách ovšem branky padaly jen ze značky pokutového kopu. Nejprve byl v 57.minutě faulován domácí Železný, který také proměnil následnou penaltu - 3:1. Na druhé straně v 65.min. fauloval ve vápně Souček "exzáhořského" Zajíčka a ten si s penaltou také poradil - 3:2. Utkání se dohrávalo za převahy hostí, kteří dohrávali utkání v 10ti po vyloučení J.Opavy, ovšem v závěru utkání mohl rozhodnout domácí Řehoř, který šel sám na brankáře hostí Nováka, ale ten jeho střelu vyrazil. Utkání, které sledoval slušný počet divákůskončilo vítězstvím domácích 3:2.

Sestava Záhoří "B": Novotný - Řehoř, J.Volf, Souček, Hendrych - Volf M., Filip (46.Kvěch Mart.), P.Kápl ml. (65.Reindl) - Opava (81.Matějček M.), Černý, Železný

Rozhodčí: Houška      Diváků: 80

Branky Záhoří: Opava, P.Kápl ml., Železný z pen.      ŽK: Opava

7.KOLO: KESTŘANY "B" - ZÁHOŘÍ "B"  - 3:1 (2:0)

Utkání na dobře připraveném trávníku a za hezkého počasí začali lépe domácí a po půlhodině hry vedli 2:0 po chybách v defenzivě hostujícího týmu. Hosté, v jejichž sestavě se po dlouhé době objevil R.Opava, měli v prvním poločase také několik možností skórovat. Nejblíže ke vstřelení branky měli při střele Černého, která skončila na břevně a hlavně při penaltě V.Volfa, kterou domácí brankář zneškodnil.

Ve druhém poločase byli hosté lepším týmem, ale doplatili na špatnou finální přihrávku a nepromněňování šancí. Hráčům Záhoří se přesto po pěkné akci podařilo Černým zhruba v 60.minutě snížit, takže se domácí museli bát o výsledek. Hostům ovšem nevycházely v tomto utkání standartmní situace, ať už trestné nebo rohové kopy. Hostující tým hrál ke konci "vabank", a tak se zrodil v 90.minutě třetí gól Kestřan do otevřené obrany Záhoří. Tým Záhoří "B" tak podruhé v sezóně prohrál.

V dalším kole čeká tým Záhoří "B" derby s SK Oslov.

Sestava Záhoří "B": Novotný - Reindl, J.Volf, Souček, Hendrych -Volf M. (60.Tarkovský, P.Kápl ml. (45. R.Matějček), V.Volf - Opava (72.Smetana), Černý, Železný

Rozhodčí: Profant        Diváků: 50

Branka Záhoří: Černý        ŽK: Reindl, Volf J.

_____________________________________

6.KOLO: ZÁHOŘÍ "B" -  ČÍŽOVÁ "B" - 2:1 (1:0)

Ve svátečním utkání (v Záhoří bylo o tomto víkendu posvícení) měli navrch domácí. Již v 10. minutě se domácí ujali vedení, když zahrávali rohový kop a po jeho rozehrání se dostal k dorážce P. Kápl ml. Následovaly další možnosti domácích v podání Černého a Železného, které zůstaly nevyužity. Ve druhém poločase šel sám na branku domácích hostující Ondruch, ale neuspěl. Krátce poté v 58.minutě zvýšil Železný na 2:0, když mu nechali hráči Čížové příliš prostoru v malém vápně. Hosté ovšem pokračovali v solidním výkonu a pěknou střelou Burdy v 68.minutě se jim podařilo snížit na 2:1. Poté chytil bravurně tvrdou střelu Ondrucha M. Kápl. Následovaly další možnosti na obou stranách, ovšem bez gólového úspěchu a tak utkání skončilo zaslouženou výhrou domácích, kteří mohli litovat zahozených šancí a museli se tak obávat o výsledek do konce utkání

Hráči "B" týmu Záhoří tak získali v 6ti dnech 6 bodů a posunuli se do horních pater tabulky, přičemž v předchozích 4 kolech získali bodů 5.

Sestava Záhoří "B": Kápl M. - Reindl, J.Volf, Souček, Tarkovský (58.Volf M.) - R.Matějček, P.Kápl ml., Kvěch Mart.(67.Smetana) - Černý, Volf V., Železný

Rozhodčí: s přehledem řídil Tanáč        Diváků: 40

Branky Záhoří: Kápl.P.ml., Železný         ŽK: 0

_____________________________________________________

5.KOLO: HRAZÁNKY - ZÁHOŘÍ "B" - 0:2 (0:0)

Sestava Záhoří "B": Lepič - Reindl, Kápl P.st., J.Volf, Tarkovský (45. Železný) - R.Matějček, P.Kápl ml., Kvěch Mart., Souček, Černý (70. Smetana), Volf V.

Rozhodčí: Kalina         Diváků: 40

Branky: Železný, Smetana         ŽK: Tarkovský, Železný

__________________________________________________________

4.KOLO: ZÁHOŘÍ "B" - KOVÁŘOV "B" - 0:0

V utkání velmi dobré úrovně měli domácí proti kvalitnímu soupeři mírně navrch. Branku se jim však vstřelit opět nepodařilo. Utkání tak skončilo dělbou bodů.

Sestava Záhoří "B": Novotný - M.Matějček, Souček, J.Volf, Tarkovský, M.Volf, P.Kápl ml., Řehoř (55.R.Matějček), Smetana, Černý, Železný (77.Reindl)

Rozhodčí: Kozák (Milevsko)          Diváků: 50

ŽK: Tarkovský

_____________________________________________________________

3. KOLO: 1.FC VOJNÍKOV - ZÁHOŘÍ "B" - 2:0 (0:0)

V tradičně vyhecovaném debry sledovali diváci vyrovnané utkání ve kterém byli hráči "domácího" Vojníkova nebezpečnější v koncovce a připsali si po dvou brankách R. Plachého ve druhém poločase 3 body za vítězství. Hráčům Záhoří citelně chyběl R.Černý. Nutno dodat, že velmi dobré úrovni utkání nestačil hlavní rozhodčí...

FOTOGRAFIE Z UTKÁNÍ VE FOTOGALERII "B".

Sestava Záhoří "B": Novotný - Kápl st.,Volf J.,Tarkovský, Hendrych, Matejček R., Kápl ml., Řehoř, Železný (75. Volf M.), Souček, Smetana

Rozhodčí: Humpál                    Diváků: 50        ŽK: Volf J.

_________________________________________________

2. KOLO: ZÁHOŘÍ  "B" - BOŽETICE "B" - 1:1 (1:1)

První mistrovské utkání na domácím hřišti začali hráči Záhoří náporem, který vyústil ve vedoucí branku Černého v 9.minutě přízemní střelou k tyči. Převaha domácích i po vstřelené brance pokračovala, ovšem po několika nevyužitých šancích, bez gólového úspěchu. Technicky velmi dobře vybavení hráči hostujícího týmu postupně hru vyrovnali a ve 40. minutě se jim podařilo šťastně po závaru před záhořskou brankou vyrovnat, přičemž se střela do Novotného branky odrazila od tyče. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná, tlak domácích přišel pozdě a tak utkání skončilo dělbou bodů.

Branka domácích: Černý                     Diváků: 40

Rozhodčí: bez karet řídil Plaček

Sestava Záhoří "B": Novotný - Souček, Volf J., Hendrych, Kápl ml.- Řehoř (45.M.Volf), M.Kvěch, R.Matějček - V.Volf, Černý, Železný (70.M.Matějček)

__________________________________________________

1. KOLO: ČIMELICE "B" - ZÁHOŘÍ "B" -    2:5 (2:1)

Vyrovnané utkání začali lépe domácí, když již v 15. min vedli 2:0. Ještě v 1. poločase Černý snížil. Za stavu 2:1 pro Čimelice nedali domácí přísně nařízenou penaltu za údajnou hru rukou P. Kápla st. ve vápně. Po přestávce byli lepším týmem hosté. Střelecky se zaskvěl Radek Černý, který dal všechny branky hostů. Konečný výsledek je pro domácí poměrně krutý, ale nic to nemění na tom, že hosté si 3 body zasloužili.

Branky hosté: Radek Černý 5                     Diváků: 50

ŽK hosté: R.Černý              Rozhodčí: Šika (Milevsko)

Sestava Záhoří "B": Novotný - M.Matějček (45. Reindl), P.Kápl st., Souček,Hendrych - Řehoř, Mich.Kvěch, R.Matějček, Železný, Černý (80. Smetana), P.Kápl ml. (45. Tarkovský)